SALET logo
Jaga positiivset kogemust

Visitestonia looduskampaania

Visitestonia looduskampaania 22.08 - 1.10, keskmes Eesti puhas ja vaikne loodus. Jagagem sõnumit!

Kas oled stressis? Stress on tänapäeval elu lahutamatu osa ja me oleme unustanud, et see pole loomulik. Eesti pakub stressi vastu ideaalset ravi - puhas loodus. Kui satud mõnda Euroopa suurlinna, siis hoia silmad lahti ja võid kohata Stress Busterit, kelle kasutuses on tehnoloogia, mille abil identifitseerida stressis inimesi. Lase Eesti puhtal loodusel oma stressi maandada, alustades oma kogemust siit:

https://www.visitestonia.com/en/stressbuster

Loe edasi...

H2O külastusmäng

Käimas on suur suvine külastusmäng! Kuni 31.augustini ootavad 14 Tartu- ja Jõgevamaa keskust nii peresid kui sõpruskondi põnevat ja harivat külastusmängu mängima ning vahvaid auhinud võitma.  Rohkem infot H2O külastusmängu kohta leiad kodulehelt või Facebookist. 
Loe edasi...

Tartu loodusfestival 2017

7.-10. juunini toimub Tartu loodusfestival, mis väärtustab linna kui loodussõbralikku elukeskkonda. Nelja päeva jooksul toimuvad üle linna loodusretked, õpitoad ja kohtumisõhtud.   Loodusfestival on sõnumiga üritus, mis püüab inspireerida inimesi linnaloodust väärtustama ning märkama, kes on meie looduslikud naabrid. Kuigi esmapilgul ei pruugi linnas leiduvate liikide rohkus silma jääda, võib loodust kohata väga kummalistes kohtades. Festivali üritused on ühtaegu nii...
Loe edasi...
Puhka aktiivselt!
Naudi ajalugu ja kultuuri!
Lõõgastu!
Mine loodusesse!
Share to Facebook Email This