Hea uudiskirja lugeja!

Käesolevas uudiskirjas toome Sinuni värsked turismiuudised SA Lõuna-Eesti Turismilt ja Lõuna-Eesti maakondadelt. Uus aasta on turismivaldkonnas alanud tegusalt, meie piirkonnad on saanud tuntust ja tunnustust mitmetes valdkondades – Obinitsa Soome-Ugri kultuuripealinnana ning Põlva Eesti lõõtsapealinnana, lisaks on käimas aktiivne messi-periood. Kalendrist vali välja põnevaimad talvised sündmused ja spordivõistlused ning loe rohkem Kallastel toimuva Karakatitsa 2015 kohta.

Hääd nautimist!

SA Lõuna-Eesti Turism

 

 


 
 
 

SA Lõuna-Eesti Turismi uudised

Sellest, mis Sihtasutus detsembris ja jaanuaris tegi ja mis edasi plaanis, loe siit!


 

Veebruar-märts
Lõuna-Eestis


Sündmused, kontserdid, festivalid, võistlused. Loe lähemalt!


 

Tehtud ja tulemas

Tutvustame Lõuna-Eesti maakondade toimetusi turismivaldkonnas ning viimaseid turismiuudiseid, edasi loe siit!


 
 

Obinitsa – Soome-Ugri kultuuripealinn 2015

2014.aastal valis rahvusvaheline žürii 2015.aasta soome-ugri kultuuripealinnaks Obinitsa Setomaal, sellest, mis järgnes, loe siit!


 

Karakatitsa 2015

Peipsiäärsetel aladel tähendab Karakatitsa kalurite poolt isetehtud suurte ratastega sõidukit, aga mis sel päeval Kallastel toimub, saa teada siin!


 

Lõuna-Eesti lugude ja heade pakkumiste raamat

Lõuna-Eestit hõlmav projekt „Elu kahe maailma piiril“ on jõudnud järgmise suure sammuni – ühise lugude ja heade pakkumiste raamatu avaldamiseni. Lähemalt uuri siin!


 
 

 Uudiskirja aitasid kokku panna: Anneli Villem (SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus), Coraly Rammul (SA Võrumaa Arenguagentuur),
Angela Aru (Viljandi Turismiinfokeskus), Lea Ilp (Otepää Turismiinfokeskus), Signe Hunt (SA Valgamaa Arenguagentuur),
Ülle Pärnoja (MTÜ Setomaa Turism), Sille Siniavski, Kati Teppo, Valdek Rohtma (SA Tartumaa Turism), Kristi Kahu (Põlvamaa Turismiinfokeskus), Kadi Ploom (Peipsimaa Turism MTÜ), Kärt Leppik (Võrtsjärve Sihtasutus) 
 Eelmisi uudiskirju saad lugeda siit!

Huvitavast tootest-teenusest-inimesest, mida/keda järgmistes uudiskirjades tutvustada, anna teada aadressil info@southestonia.ee!

SA Lõuna-Eesti Turism | Vaksali 17a, 50410 Tartu | Tel: 744 2271 | info@southestonia.ee | www.southestonia.ee