SALET logo
Jaga positiivset kogemust
 • Millised meelelahutusvõimalused Lõuna Eestis on?

  Lõuna-Eesti on tuntud kui oma ilusa looduse ning paljude meelelahutuse võimaluste poolest. Eesti lõuna piiriäärest leiab nii Piusa koopad, ürgorud kui ülikoolilinna Tartu. Vähe on räägitud, aga natukene teistviisi meelelahutuse viisidest nagu näiteks kasiinodest. Nendest käesolevas artiklis juttu teemegi.

  Lõuna Eestis võib kasiinosi leida nii Tartus kui Võrus. Rohkem on neid muidugi esimeses. Samuti on Tartus ka suuremad kasiinod.

  Võrus on esindatud ainult kasiino Grand Prix, mis asub aadressil Petseri 14, Võru, 65610 Võru maakond. Tegemist on üpriski väiksese mängukohaga, kus muud peale slotimasinate mängida ei saa.

  Tartus selle eest asuvad Eesti suurima kasiinobrändi Olympic Entertainmenti 4 kasiinot. Kõige suurem nendest kasiinodest asub Ülikooli tänaval. Täpseks aadressiks on Ülikooli 8a, Tartu. Tegemist on tõeliselt suure teenusepakkujaga, kus saab mängida nii slotte, ruletti, pokkerit kui teisi kõige populaarsemaid kasiinomänge.

  Kuigi Tartus on tõesti kasiinodega hea seis ning mängukohti leidub üle linna, siis kahjuks mujal Lõuna-Eestis onolukord pehmelt öeldes halb. Peale Võru kuskilt kasiinot leida pole ning sellepärast tulekski pilgud pöörata online kasiinode poole. Õnneks on internetis head leheküljed, kus parimad online kasiinod üles leida ning välja filtreerida. Just internetilehekülg kasiinoboss.com pakub sarnast lahendust. Kindel viis leidmaks parim kasiino!

  Loodetavasti see pisike artikkel aitab sul juhul kui oled näiteks sattunud lõuna-eestisse ülihalva ilmaga, meelelahutust leida. Mõnusta puhkust!

  Tagasi

Puhka aktiivselt!
Naudi ajalugu ja kultuuri!
Lõõgastu!
Mine loodusesse!
Share to Facebook Email This