Hea uudiskirja lugeja!

Aasta viimane uudiskiri võtab kokku viimaste kuude tegemised seoses SA Lõuna-Eesti Turismi ja Lõuna-Eesti maakondadega. SA Lõuna-Eesti Turism panustab jätkuvalt turismi arendamisele ja turundamisele Lõuna-Eesti regioonis.
Alates selle aasta sügisest on SA Võrumaa Arenguagentuuril uus juht ja turismikoordinaator, kes tutvustavad uudiskirjas lähemalt iseendid, tööalaseid tegemisi ja tulevikuplaane. SA Lõuna-Eesti maakondades toimuvad sündmused 2015.aasta lõpuni on koondatud antud novembri- ja detsembrikuisesse ühisnumbrisse- saa osa põnevatest üritustest! Samuti on eraldi teemana väljatoodud Jõulud Lõuna-Eestis, kust igaüks leiab endale meelepäraseid tegevusi saabuval jõulukuul- olgu see siis mõne etenduse külastamine või perega jõulumaale sõitmine.

Lõuna-Eesti Turism soovib omaltpoolt kõigile rõõmuderohket jõuluaega, meeleolukat aastavahetust ning kordaminekuid uuel aastal!
Angela, Kadi, Gätly

Hääd lugemist!

 


 
 


 

SA Lõuna-Eesti Turismi uudised

Sellest, mis Sihtasutus oktoobri- ja novembrikuus tegi ning mis detsembris plaanis, loe edasi siit!


 

November/Detsember Lõuna-Eestis

Kalendrist leiad kultuurisündmused, kontserdid, festivalid, võistlused.
Loe lähemalt!


 

Turismiuudised
Lõuna-Eesti maakondadelt


Tutvustame Lõuna-Eesti toimetusi ja uudiseid turismivaldkonnas,
edasi loe siit!

 


 

SA Võrumaa Arenguagentuuril uus juht ja turismikoordinaator

SA Võrumaa Arenguagentuuri meeskonna uued liikmed- Taivo Tali ning Igor Taro räägivad, milliseid tegevusi nemad Võrumaa regiooni (kui turismisihtkoha) arendamisel planeerivad teha ning millist hüva nõu turismiettevõtjatele annavad. Intervjuud leiad siit!


  Jõulud Lõuna-Eestis

Detsembris on avatud põnevad jõulumaad ja- etendused erinevates Lõuna-Eesti maakondades. Mõningad ideid leiad siit!


  Maitsvad joogid jõuludeks

Jõulujoogid, mis peletavad külma ja tekitavad jõulutunnet ning mis kõige tähtsam- maitsevad ülihästi! Retseptid pere suurematele ja pisematele leiad siit!


  Elamused Lõuna-Eestis 2016-2017

Lõuna-Eesti ühise pakkumiste veebiportaali ja heade pakkumiste raamatu kohta saad lugeda siit!

 
 

 Uudiskirja aitasid kokku panna: Anneli Villem (SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus), Meeli Palujõe ja Gerta Hääl (SA Võrumaa Arenguagentuur), Angela Aru (Viljandi Turismiinfokeskus), Lea Ilp (Otepää Turismiinfokeskus), Signe Hunt (SA Valgamaa Arenguagentuur),
Ülle Pärnoja (MTÜ Setomaa Turism), Sille Siniavski, Kati Teppo, Annika Ojasaar (SA Tartumaa Turism), Jaana Oras ja Kristi Kahu (Põlvamaa Turismiinfokeskus), Kadi Ploom (Peipsimaa Turism MTÜ), Eveli Jürgenson (Võrtsjärve Sihtasutus), Liis Pärtelpoeg (MTÜ Sibulatee) 
 Eelmisi uudiskirju saad lugeda siit!

Huvitavast tootest-teenusest-inimesest, mida/keda järgmistes uudiskirjades tutvustada, anna teada aadressil info@southestonia.ee!

SA Lõuna-Eesti Turism | Vaksali 17a, 50410 Tartu | Tel: 744 2271 | info@southestonia.ee | www.southestonia.ee