Hea lugeja!

Kuigi hiljuti keerati kella ja ka päike on juba armulisem kui kuu varem, kimbutavad kevadväsimus ning stress meist paljusid. Ühtäkki ei jaksa enam hommikuti tõusta, kontorisse jõudes hakkab pea valutama ja töö tegemine ei suju kohe üldse. Arvuti laeb end üles liiga aeglaselt, koopiapaber on otsa saanud, tegemisi vajavate toimetuste nimekiri aina pikeneb, kõnedele keegi ei vasta, nälg on suur ja lõunale minna ei ole ka aega... pole siis ime, et oleme loiud ning näost hallid.

Aga nüüd aitab! Pakume Sulle, armas lugeja, lahenduse. Pane kinni oma kirjapostkast ning muud arvutiaknad (jah, Facebook ka ), võta ette meie uudiskiri, lülita sisse kõlarid, et saaksid nautida Ahja jõe veevulinat ning linnulaulu, loe seekordseid uudiseid ja tõeliselt põnevaid pikemaid lugusid ning mine metsa ehtsat kevadet nautima!

Sinu
SA Lõuna-Eesti Turism

 
 

 

SA Lõuna-Eesti Turismi uudised
Sellest, mis sihtasutus märtsi jooksul tegi ja mis lähiajal plaanis, loe edasi siit!


Aprillikuu tegemised
Lõuna-Eestis

Kontserdid, võistlused, konkursid, messid, festivalid, koolitused ja muud tegemised – loe täpsemalt siit!


Usu sellesse, mida sa teed!
Intervjuu EASi Turismiarenduskeskuse direktor Tarmo Mutsoga sellest, mida tema Eesti turismist arvab ja millised soovitused tal turismiettevõtjaile on. Loe lähemalt!

 


Ahhaa! Teaduskeskus!
Kes ei tahaks lõpmatuse ringis ronida, lae alla tõmmatud köiel rattaga sõita, laboris katsetada, teatrit teha, elu sündi ja ookeanikalu imetleda, maa alla kaevuda, tähistaevast nautida ja kuplites pöörelda... Uuri asja!

VI Võhandu Maraton – lahing iseendaga
30. aprillil toimub Võhandu jõel üks uhke ettevõtmine – järjekorras juba kuues Võhandu Maraton. Mis, miks, kuidas ja kellele see on, saad teada siin.

 
 

 

Maikuu numbris

Vapramäe-Vellavere-Vitipalu – elamus loodusest
Ülevaade Lõuna-Eesti festivalidest
Ja üht-teist veel !

 
 

Uudiskirja aitasid kokku panna: Teele Kaeramaa (Jõgevamaa TIK), Margita Kipasto (Võrumaa TIK), Angela Aru (Viljandi TIK), Ülle Pärnoja (MTÜ Setomaa Turism) ning Jaanika Kaljuvee (Võrtsjärve SA).

Kui tead kedagi, kes uudiskirja ei saa, aga peaks saama, anna teada – info@southestonia.ee
Samale aadressile anna teada ka siis, kui soovid end uudiskirja saajate seast eemaldada.

 
 

 

SA Lõuna-Eesti Turism | Vaksali 17a, 50410 Tartu
tel: 744 2271 | info@southestonia.ee | www.southestonia.ee