Armas lugeja!

Eestlastel on ütlemine, et enne Pariisi sõitmist käi ikka Nuustakul ka ära. Nuustakul (praegusel Otepääl) on suvel rohkelt sagimist, aga kindlasti tasub käia ka mujal Eestis. Kui veidi aega maha võtta ja energiat laadida soovid, sobib selleks imehästi Võrtsjärve ümbrus, kui tahad suvel oma turismiärile hoogu juurde lükata, loe enne läbi intervjuu Aivo Värtoniga, Lasva veetorni galerii loost leiad inspiratsiooni uute ideede väljamõtlemiseks... Lugemist-tegemist on tõesti palju. Ei hakka siis meiegi Sind enam kinni pidama, nii et asu aga kärmelt noore andeka näitleja-laulja Mari Pokineni „Paradiisi“ saatel uudiskirja lugema (järgmise saadame Sulle septembris) ning puhkuseplaane seadma!

Sinu
SA Lõuna-Eesti Turism

 
 SA Lõuna-Eesti Turismi uudised
Sellest, mis sihtasutus juunikuu jooksul tegi
ja mis lähiajal plaanis,
loe edasi siit!Juulikuu Lõuna-Eestis
Heinakuu põnevad ettevõtmised – kontserdid, võistlused, festivalid ja palju muud! Loe täpsemalt siit!Augustikuu Lõuna-Eestis
Põimukuu laatadest, teatrietendustest, kontsertidest, festivalidest ja hoopis erilistest tegemistest saad täpsemalt teada siin.


Koolitume ja võtame eeskuju
Sellest, milliseid koolitusi Lõuna-Eestis teeme ja keda eeskujuna esile tõstame, saad lugeda edasi siit!Turundusest turismiettevõtjaile
Rubriigis turismiettevõtjaile räägime sellest, kuidas enda teenuseid-tooteid võimalikult hästi turundada. Loe kasulikke nippe siit!

 

Innovatsiooni maailmameister –
Lasva veetorni galerii

Võrumaal Lasva vallas on juba paar aastat nii kohalikke kui kaugemalt tulijaid peibutanud üks eriline vaatamisväärsus rahvariidevööga ehitud Lasva veetorni galerii, mis avati suure äikesemürina, paduvihma ning välgu ja fotoaparaatide sähvides 14. augustil 2009. Täpsemalt loe edasi siit.

Energia loksuvast järvest ja tuulest leiad Võrtsu äärest
Eesti suurima terviklikult Eesti piiridesse jääva siseveekogu – Võrtsjärve – areng muudkui hoogustub. Kiidetakse järveäärsete ettevõtjate head koostööd, valdade vastutulelikkust ning eelkõige SA Võrtsjärve, mille juhatajalt Jaanika Kaljuveelt uurisimegi, mida sihtasutus õieti teeb ja mis plaanid Kaljuveel järvega on. Loe lähemalt!


Kui sul on nutikas idee, siis lase käia! Tee kas või lollidemaa!
Intervjuud Aivo Värtoniga, kes on Uhtjärve Ürgoru Nõiariigi peremees, Võru Turismiliidu juhatuse ning Urvaste vallavolikogu esimees, loe siit.

 

 
 

 Uudiskirja aitasid kokku panna: Katrin Loss (SA Tartumaa Turism), Teele Kaeramaa (Jõgevamaa TIK), Margita Kipasto (Võrumaa TIK), Sille Roomets (Valgamaa Arenguagentuur), Ulla-Maia Timmo (SA Põlvamaa Arenduskeskus), Angela Aru (Viljandi TIK), Ene Reedi (Otepää TIK), Ülle Pärnoja (MTÜ Setomaa Turism) ning Jaanika Kaljuvee (Võrtsjärve SA).

Kui tead kedagi, kes uudiskirja ei saa, aga peaks saama, anna teada – info@southestonia.ee
Samale aadressile anna teada ka siis, kui soovid end uudiskirja saajate seast eemaldada.


 
 

 

SA Lõuna-Eesti Turism | Vaksali 17a, 50410 Tartu
tel: 744 2271 | info@southestonia.ee | www.southestonia.ee