Hea lugeja!

Kõrge õhutemperatuur, soe vihm, pikad valged ööd – pole kahtlust, nüüd on küll suvi käes! Kauaoodatud võimalus päikese käes mõnuleda, mureleid süüa ja lihtsalt olla. Selleks et sa ka puhates saaksid Lõuna-Eesti suvistel tegemistel silma mugavalt peal hoida ning ka ise neist osa saaksid, oleme seekordsesse, veidi mahukamasse uudiskirja koondanud nii juuli- kui augustikuu tegemised – laadad, pidupäevad, muuseumite tähtsündmused, vabaõhulavastused, festivalid ja palju muud.
Augustis uudiskiri puhkab ja ilmub taas septembris. Siis alustab ka uus rubriik – „Tee end nähtavaks!“, mis avab turismiettevõtjatele enda tutvustamiseks uue turunduskanali. Ootame uude rubriiki turismiettevõtjate uudiseid ning pakkumisi – neid saab meile saata juba nüüd: info@southestonia.ee.

Seniks aga huvitavat lugemist ja erilisi puhkusehetki!

SA Lõuna-Eesti Turism

 
 SA Lõuna-Eesti Turismi tegemised ja uudised
Meil on hea meel tutvustada oma uuenenud visuaali ja uut lustlikku kodulehte, kus saad sinagi osaleda fotokonkursil „Ehe Lõuna-Eesti“. Räägime ka sellest, kus vahepeal käidud ja mida kasulikku kogetud. Kõigest täpsemalt aga siit!


Juuni Lõuna-Eestis
Juunikuu põnevamatest sündmustest Lõuna-Eestis, messidest, uutest külastus-keskustest, eeskujulikest ettevõtmistest ja paljust muust saad tead siit!


Mida toovad juuli ja august

Loe Lõuna-Eesti suviste tippsündmuste, mitmesuguste koolituste, õppereiside, põnevate turundusprojektide ja muu kohta siit!

Saame tuttavaks!
Lõuna-Eesti toredad turismiasjalised on väärt personaalset tutvustamist ja tutvumist. Seekord räägivad endast Teele Kaeramaa (Jõgevamaa Turismi-infokeskuse infokonsultant), Sille Roomets (Valgamaa Arenguagentuuri arenduskonsultant) ja Tuuli Elstrok (Lõuna-Eesti Turismi SA projektijuht). Loe lähemalt siit!

 Maanteemuuseumi Teeaeg viib ajas rändama
Maanteemuuseumi Teeaeg on ajas ja ruumis lahtirullunud tee – sa võid seal ajas rännata ning kogeda igas ajalooruumis valitsenud õhkkonda, seal liiguvad ajale jalgu jäänud ja tuleviku sõiduvahendid, seal saad näha aja jooksul muutunud liiklusmärkide, suunaviitade ning asulatähiste koopiaid ja palju muud. Loe lähemalt siit!

Korda armastav krahv
oleks uhke ehk lugu Olustvere mõisast

Olustvere mõis paistab silma oma esindusliku arhitektuuri, liigirikka pargi ja tervikliku mõisakompleksiga. Külastaja saavad osa erinevate kodade tegevustest, kontsertidest, messidest, püsinäitustest, erinevatest pakettidest ajaloo- ja kultuurihuvilistele jms.
Loe lähemalt siit!

Turismiettevõtjate kvaliteediprogramm –
tugi ja tunnustus

2005. aastast on turismiettevõtjaid toetanud ning neist parimaid tunnustanud EASi Eesti turismiettevõtete kvaliteediprogramm. Programmi edukalt rakendavaid ettevõtteid tunnustatakse diplomiga „Märk kindlast arengust“. Loe lähemalt siit!

Soovid suulliimi mekkida? Tule Setomaale!
Meremäel rajatav Seto rESTo on koht, kus alates 2010. aasta sügisest saab traditsioonilist ja kaasaegset seto kööki. 100-aastases renoveeritud seto talutares asuv Seto rESTo elustab unustatud vana – toob menüüsse roogasid, mis täna seto köögis on unustusse vajunud ja mida väga vähe, kui üldse, piirkonnas pakutakse. Loe lähemalt siit!

 
 

Kui tead kedagi, kes uudiskirja ei saa, aga peaks saama, anna palun teada info@southestonia.ee. Kui soovid end uudiskirjast eemaldada, anna samuti teada!

 
 

 

SA Lõuna-Eesti Turism | Vaksali 17a, 50410 Tartu
tel: 744 2271 | info@southestonia.ee | www.southestonia.ee