Hea lugeja!

Seekordne suvi oli pööraselt ilus, kuum ja helge. Lõuna-Eesti pakkus oma elanikele ning külalistele rohkelt põnevaid hetki – nauditavaid muusikafestivale, mõtlemapanevaid vabaõhuetendusi, kaasahaaravaid spordiüritusi, kirevaid hansapäevi, sumedaid filmiõhtuid ja palju-palju muud, mis hinge soojaks ja südame kõvemini põksuma pani.

Ning juba ongi käes september – lapsed lähevad kooli ning ka palavuse eest pakku pugenud kontoriametnikud on oma töölauad uuesti üles leidnud. Aga et tööellu sulandumine sujuvamalt läheks, mõtle korra järele, mitu minutit sa eile naersid? Sest Ameerika psühholoog Paul Persalli arvates kimbutavad meid üha enam uued tõved nagu vallatlemis-vaegus ja rõõmupuudus. Neid põhjustab eelkõige surm-tõsine suhtumine endasse ja suutmatus olukordade üle südamest naerda. Meie aga tahame, et sa ikka lõõgastunud ning heatujuline oleksid !

Sinu
SA Lõuna-Eesti Turism

 
 SA Lõuna-Eesti Turismi tegemised ja uudised
Kasulikud kohtumised ja koostööprojektid, turundus-projekti käivitamine, meie uus asukoht, vahva fotokon-kurss "Ehe Lõuna-Eesti" ja palju muud. Kõigest täpsemalt aga siit!

Juuli-august Lõuna-Eestis
Milliseid nauditavaid hetki messidel, festivalidel, kultuuri- ja spordiüritustel pakkus Lõuna-Eesti oma elanikele ja külalistele?
Loe sellest lähemalt siit!


Tähtsündmused septembrist
Loe Lõuna-Eesti septembri-kuu tippsündmuste, erinevate koolitus-reiside, põnevate turundusprojektide ja muu kohta lähemalt siit!

 Midagi tõeliselt erilist – joogatalu Otepääl
Joogaõpetajal Siri Amardevil on Otepääl asuva Väike-Juhani taluga suured plaanid? Loe valmiva joogatalu kohta siit!Leia üles Lõuna-Eesti pärl ja hoia seda! Intervjuu meistergiid Elina Aroga.
Mida tuleks Soomes sündinud meistergiidi Elina Aro arvates Lõuna-Eesti turismimaastikul rohkem välja arendada, millele erilist tähelepanu pöörata. Loe huvitavat intervjuud!

 
 

 


Oktoobrikuu numbris

• Motosõbrad, rõõmustage – Võrumaale kerkib uhke motohall!
• Numbrid, numbrid – 2010. aasta I poolaasta Lõuna-Eesti turismistatistika.
• Punkriturism – mis see veel on?


 
 

Kui tead kedagi, kes uudiskirja ei saa, aga peaks saama, anna palun teada info@southestonia.ee
Kui soovid end uudiskirjast eemaldada, anna samuti teada!

 
 

 

SA Lõuna-Eesti Turism | Vaksali 17a, 50410 Tartu
tel: 744 2271 | info@southestonia.ee | www.southestonia.ee